Шановний мер, проїдьте у маршрутках в “годину пік”, а не вдень на “показуху”, – жителі Крошні

Мешканці мікрорайону Крошня скаржаться, що «поліпшення» транспортного сполучення призвело до колапсу. Людям складно добратися до роботи. А на проїзд з пересадками витрачається половина зарплати. Відповідну електронну петицію до міської ради оприлюднили 4 вересня.

«Шановний мер, міста Житомира. Для чого стоять ці камери у маршрутках? Мабуть для того, щоб бачити, яка величезна кількість людей їздить в час пік… Доїхати до роботи з зіпсованим настроєм, тому що стоїш на одній нозі і через голови перелазять один через одного, так як неможливо вийти, це не із найкращих пропозиції від міської ради((( Проїдьте будь ласка в час пік, а не вдень на “показуху” і тоді думку зміните на рахунок відміни одиниць транспорту. Також не можна доїхати без пересадок в сторону Богунії, Черняхівського. Кожного дня на проїзд з пересадками йде половина заробітної плати. Прийміть міри», – написала авторка звернення Анна Ковальчук.

У іншій петиції житомирянка пише, що у маршрутках № 110 «смердять колеса горілим». Тому, що транспорт перевантажений.

Звернення має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, маршрути №10 та №110 об’єднали в один та «забрали» кілька зелених автобусів з Крошні. Житомиряни просять запустити «маршрутне таксі» сполученням «Богунія – Крошня».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *