Шантаж у маршрутках: перевізники зменшили кількість транспорту, бо по 5 гривень возити невигідно

Шантаж у маршрутках: перевізники зменшили кількість транспорту, бо по 5 гривень возити невигідно

Кажуть, “важкий економічний стан”.

Житомирські перевізники з 5 грудня обмежать кількість автобусів на міських та приміських маршрутах. Відповідне оголошення для пасажирів 4 грудня розмістили у транспорті. Кажуть, змушені йти на такі кроки у зв’язку із “важким економічним станом”. Мовляв, на 40% зросли витрати та пальне та запасні частини, підвищилися податки, а перевезення пільговиків їм ніхто не компенсує. В оголошенні також йдеться, що міська влада не намагається вирішити проблему.

Фото зі сторінки у Facebook Галини Ковальчук. Оголошення у маршрутному “таксі” №58.

 

Варто зауважити, що 5 грудня відбудеться засідання виконавчого комітету Житомирської міськради, де розглядатимуть питання підняття вартіості проїзду у громадському транспорті. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

Нагадаємо, автобуси №53 і 53-а забрали, бо вони заважали заробляти приватним перевізникам. За три місяці перевізники обслужили майже 26 мільйонів пасажирів. Петиція про повернення автобусів №53 та №53-а на Крошню зібрала необхідну кількість підписів.  Житомиряни вимагають повернути автобуси №53 та №53А на попередні маршрути. У Житомирському ТТУ розповіли, чому не працюють автобусні маршрути № 53 та 53-А.

Leave a Comment