Ще одного бойовика «днр» засудили на Житомирщині, ‒ СБУ

Ще одного бойовика «днр» засудили на Житомирщині, ‒ СБУ

Отримав 12 років тюрми заочно.

За матеріалами Служби безпеки України до 12 років позбавлення волі засуджено командира розвідувального взводу мотострілецького полку «восток» так званого «1 армійського корпусу народної міліції днр». Про це повідомили у пресгрупі відомства.

«Встановлено, що у 2014 році уродженець Донеччини за власною ініціативою вступив до проросійського збройного формування терористів, де проходив службу під позивним «Барс».

Він отримав псевдозвання «лейтенант» та розвідувальний взвод «востока» у підпорядкування.

У ході слідства підтверджено, що, окрім проведення військового вишколу, забезпечення боєздатності та живучості свого підрозділу, він керував збором інформації про підрозділи українських військовослужбовців, їх чисельність, озброєння, місця дислокації та напрямки переміщення», ‒ розповіли у СБУ.

Отримані дані російські найманці використовували для планування військових дій. Нині зловмисник переховується від українського правосуддя на тимчасово окупованій території та продовжує брати активну участь у військовому протистоянні Силам оборони.

Корольовський районний суд Житомира засудив бойовика до 12 років тюрми. Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання засудженого та приведення судового рішення до виконання. Для забезпечення реального виконання покарання зловмисника оголошено у розшук.

Нагадаємо, що у Житомирі заочно засудили заступника командира роти штурмового батальйону «днр».

Leave a Comment