Ще одного житомирянина затримали на організації нелегального виїзду військовозобов’язаних

Служба безпеки України у Житомирській області затримала ще одного житомирянина, який допомагав виїжджати за кордон особам призовного віку. Про це повідомила пресгрупа відомства.  

«Злочинний «трафік» організував 39-річний житомирянин. Він забезпечував потенційних «ухилянтів» документами, які давали змогу уникати мобілізації в період воєнного стану і безперешкодно виїжджати за кордон у статусі «водія-волонтера», – повідомили правоохоронці.

Ще у липні 2022-го року молодик зареєстрував на підставних осіб декілька фіктивних благодійних організацій. Саме «під документальним прикриттям» цих фондів і працювала задумана фігурантом схема.

До підготовки необхідних документів для військовозобов’язаних він втемну залучив свою дружину – вона мала досвід ведення документообігу справжньої благодійної організації.

Слідчі задокументували більше 20 епізодів протиправної діяльності. Окремі «клієнти» у такий спосіб перетнули держкордон більше десяти разів.

Фігурант кримінального провадження вже притягувався до кримінальної відповідальності. Нині у суді триває розгляд справи стосовно цього ж «бізнесмена» за фактом виготовлення та збуту документів із підробленими голографічними елементами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *