Ще два роки велодоріжок у Житомирі не буде

Міська цільова соціальна програма розвитку галузі фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки не передбачає будівництво велодоріжок. Про це у відповідь на інформаційний запит “Вголос.zt” повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Матвій Хренов.

Khrenov
Усього велодоріжок у Житомирі є три: по вул. Космонавтів, по вул. Черняховського та на території Гідропарку. Остання – спортивна доріжка з асфальтованим покриттям, яка знаходиться на балансі міської ради з 20 липня 2006 року”, – зазначив заступник мера.

vidpovid-zapyt

Кошти на реконструкцію даних доріжок з міського бюджету не виділяли, а план побудови інших доріжок у Житомирі зараз знаходиться у стані розробки.

Заступник міського голови, який координує діяльність управління транспорту та зв’язку, Дмитро Ткачук на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” зазначив, що до кінця 2016 року у Житомирі повинні з’явитися велопарковки.

tkachuk-cover

Велодоріжки доволі не просте питання. В поточному році буде важко просунутись в даному напрямку, але над вело інфраструктурою активно працюємо. Як мінімум перші комунальні велопарковки мають зявитись”, – написав Ткачук.

Надійшов запит з питаннями про те скільки у нас в місті веледоріжок і скільки коштує їх утримання.Запит більше схожий н…

Posted by Dmytro Tkachuk on Tuesday, February 16, 2016

Нагадаємо, Дмитро Ткачук розповів, що у Житомирі працюватимуть над велоінфраструктурою, паркінгом та безбар’єрністю. Інтерв’ю з ним про перевізників та пільги ви можете прочитати тут.

У лютому сталося два ДТП, де постраждали велосипедисти. Одне в Житомирі, в якому велосипедист загинув, інше – в області, де один велосипедист впав у кому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *