Школа № 5 найкраще у місті організовує спортивно-фізкультурну роботу

Школа № 5 найкраще у місті організовує спортивно-фізкультурну роботу

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту оголосило результати конкурсу.

Житомирська школа № 5 за результатами конкурсу-огляду серед загальноосвітніх навчальних закладів міста визнана кращою у організації фізкультурно-спортивної роботи. Про це розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

«У цьому конкурсі взяли участь 15 шкіл. За кількістю набраних балів (560) школа № 5 вийшла переможцем і отримала спортивний інвентар на суму 4 тисячі гривень», – сказала вона.

Для оцінки діяльності навчальних закладів до головних критеріїв віднесли кількість спортивних заходів, які провела школа за рік, наявність стендів, плакатів на тему спорту, кількість дітей, які відвідують спортивні гуртки, не враховуючи уроків фізкультури, кількість учнів, які перемогли у всеукраїнських, європейських та світових чемпіонатах.

За кількістю балів друге місце посів Житомирський міський колегіум, який набрав 425 балів і отримав спортивний інвентар на суму 3 тис. грн. Третє місце розділили екологічний ліцей № 24 та ЗОШ № 26 із сумою набраних балів – 370. Вони отримали інвентар на суму 2,5 тис. грн.

Вчителі фізичної культури самі обирали для свого навчального закладу спортивне устаткування – м’ячі, ракетки, секундоміри, круги, фітболи, скакалки.

Нагадаємо, на фасаді житомирської школи № 26 відкрили меморіальну дошку бійцю АТО Олегу Єрмаку. Останні у цьому році 8 нових шкільних автобусів отримала область.

Leave a Comment