Школу у Пулині відремонтують за понад 12,5 мільйонів

Школу у Пулині відремонтують за понад 12,5 мільйонів

З бюджету.

Пулинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів відремонтують за 12 млн 644 тис. грн. Роботи виконуватиме ТОВ «Тетерів-Будпроект». Інформацію про проведений тендер оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Капітальний ремонт школи здійснять за рахунок коштів державного та обласного бюджетів. Частину грошей виділили із державного фонду регіонального розвитку. Замовником виступив департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації.

Участь у тендері брали 4 компанії. У другому етапі конкурсу за підряд по школі змагалися житомирські ТОВ «ТПК «Центр-комплект» та «Тетерів-Будпроект». Вартість запропонованих послуг першої виявилася на 100 грн дешевшою від конкурента. Однак перемогу віддали другому учаснику. Підставою для відхилення пропозиції «ТПК «Центр-комплект» стало ненадання всіх документів, які вимагалися умовами тендеру.

За умовами договору, капітальний ремонт та утеплення Пулинської ЗОШ мають завершити до кінця наступного року.

Нагадаємо, що реконструкція школи у Станишівській ОТГ обійдеться у понад 38 мільйонів. Під час капремонту школи у Пісках службовці Станишівської ОТГ допустили розтрату бюджетних коштів.

Leave a Comment