Шлюбний «бум»: за добу у день закоханих зареєстрували 30 пар

У Житомирі протягом доби 14 лютого зареєстрували 30 шлюбів. Цього дня Житомирський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану працював цілу добу. Про це «Вголос.Zt» повідомили у самому РАЦСі.

«Цього дня за ініціативи міністерства юстиції по всій Україні проводилася акція «Кохання поза часом». У рамках заходу всі відділи РАЦС працювали до опівночі. У День всіх закоханих наш відділ зареєстрував 30 шлюбів, 6 із яких у межах проекту «Шлюб за добу». Крім того, у День святого Валентина бажання одружитися висловили 18 пар. Остання з них подала заяву о 23:45», – повідомили у міському РАЦСі.

Саме у цей день побралася одна з найстарших у Житомирі пар. Колишній військовий Віктор Неботов має 64 роки, його дружина Олена — 51.

Шлюб пара брала під відкритим небом. Весільна церемонія розпочалася о 20:30. Наречений викладає гру на гітарі, тож присвятив своїй коханій романс, який проспівали разом.

Нагадаємо, що протягом 10 місяців 342 пари скористалися послугою «Шлюб за добу». Проект «Шлюб за добу» стартував у лютому 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *