ШОК! Жінка стверджує, що її дружину побили за те, що вона лесбійка

ШОК! Жінка стверджує, що її дружину побили за те, що вона лесбійка

Подія трапилася на одній з баз відпочинку, що на Малинщині.

Одна із користувачок соціальної мережі «Facebook» 3 травня на своїй сторінці поширила допис про те, що її співмешканку побив чоловік через те, що вона нетрадиційної орієнтації. За її словами, сутичка відбулася 1 травня в одному з приватних місць відпочинку у Малинському районі, де у кількох міні-котеджах знаходилось до 10 відпочивальників.

За словами Галини Корнієнко, чоловік з компанії, що відпочивала поряд, побив її співмешканку Наталію, коли почув, що вона нетрадиційної орієнтації.

«На цих вихідних ми поїхали на рибалку до одного з маленьких сіл Малинського району Житомирської області. Учора ввечері, коли ми повернулися з озера, в дворі та спільній літній кухні ми побачили велику шумну компанію. Ми з собаками..Вони з собаками.. Та й у всіх свято. Ми досмажували курячі крильця, попросили в них вуголь – мангал один, у нас орендований цілий будинок, а у них на нашій території – дві кімнатки хостела. Зав’язалася розмова. Один із чоловіків тієї компанії (чоловік дівчини з якою розмовляла Наталія) спитав у Наталії, де її чоловік. Наталія відповіла, що у неї немає чоловіка – вона лесбійка. Через 10 хвилин почався треш. Частина компанії сиділа за столом, інша частина-залишилася біла мангалу. В якусь мить, Наталія та чоловік, якого, цікавило, де її чоловік опинилися разом біля входу. Ще через секунду я побачила, що мою жінку цей чоловік  кинув на підлогу та б’є ногами, вона ухилялася, вибігла на двір, а він – за нею. Це потім вона мені розповіла, що перед тим, як почати її бити, він сказав, що такі як вона не повинні жити, що він її вб’є та «закопає»», – написала Галина Корнієнко.

Крім того, вона також додала, що поліцію вдалося викликати лише з третього разу. Попередньо з нею два рази розмовляли, але наряду так і не було. Лише після того, як вона почала кричати в слухавку – її спитали прізвище, місце проживання та що саме трапилося.  

У Головному управлінні Національної поліції у Житомирській області говорять, що за цим фактом 2 травня було розпочато кримінальне провадження за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України». За вказаними подіями ведеться досудове розслідування, а викладені відомості перевіряються.

«У Кримінальному кодексі немає такого поняття «традиційна» чи «нетрадиційна» орієнтація. Є визначення кодексом кримінального правопорушення або адміністративного. Якщо там є побиття, наприклад, або нанесення тілесних ушкоджень, то це нанесення тілесних ушкоджень. Ми говоримо про кримінальну або адміністративну відповідальність. Кримінальне впровадження порушено по легким тілесним ушкодженням. Для оголошення підозри необхідні підстави», – пояснили  у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Щодо неналежного, на думку автора посту у «Facebook», реагування поліцейських, начальником ГУНП в Житомирській області призначена службова перевірка, у ході якої буде дано оцінку діям працівників поліції у вказаній ситуації. Позиція керівництва ГУНП Житомирщини однозначна: у разі неналежного виконання службових обов’язків, порушення службової дисципліни поліцейськими – притягнення до відповідальності. Об’єктивність у розслідуванні вказаного факту буде забезпечено.

Нагадаємо, що у Пулинському районі затримали п’ятеро осіб, які влаштували бійку з слідчо-оперативною групою поліції. Між бійцями Айдару та житомирськими активістами розгорівся скандал.

Leave a Comment