Схил на Жуйка, який утворився через будівництво АЗС, так і не укріпили

Схил на Жуйка, який утворився через будівництво АЗС, так і не укріпили

Міська рада знову дала будівельникам відстрочку.

Забудовник, який зводить заправку на вулиці Жуйка біля Бердичівського мосту, досі не розпочав роботи з облаштування підпірної стіни. У мерії переконані,  що без укріплення може статися лихо і будинки, розташовані над заправкою, можуть просто посунутися вниз. Будівельники обіцяють перші сваї стіни забити вже в понеділок.

Нагадаємо, що під час першого екстреного засідання робочої групи представникам будівельників дали тижневий термін на зведення укріплюючої стіни. Втім, як розповіли жителі прилеглих будинків, жодних робіт проведено не було. Міська рада дала забудовнику відстрочку до п’ятниці, 8 липня. Однак і на цей час жодних робіт не розпочато.

zhuika11

«Перші сваї ми забємо вже в понеділок. А зведемо саму стіну протягом тижня. Поки що встановлено не GPSдатчики, як того вимагала влада, а маячки. За допомогою тахометра щодня двічі робимо заміри і заносимо їх до журналу. Це дозволяє відстежувати зсувається ґрунт чи ні», – сказав представник власника земельної ділянки Вадим Фомін.

zhuika10

Перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький повідомив журналістам, що ані показів приладів, які встановив забудовник, ані жодних документів по будівництву стіни у мерії не бачили.

«Станом на 8 липня жодних показників приладів нам ніхто не передавав. На першому засіданні робочої групи минулого четверга ми чітко сформулювали вимоги до забудовника. Перша – розпочати роботи по встановленню підпірної стіни, друга- встановити прилади, які дозволять контролювати зсув ґрунту і третя – встановити паркан довкола місця будівництва. Також у нас було узгоджене звернення до ДАБК щодо перевірки всіх дозвільних документів», – сказав Ясюнецький.

Забудовник виконав лише дві вимоги влади. Паркан довкола ділянки, де йде забудова, зведено. Встановлено прилади, які фіксують зсув ґрунту. Вадим Фомін запевнив, що всі необхідні заходи будівельники виконають.

«Ми самі не зацікавлені, щоб прилеглі будинки впали на нашу заправку», – заявив представник власника земельної ділянки.

zhuika02 zhuika04 zhuika05 zhuika09

Нагадаємо, що підпірну стіну для схилу на Жуйка забудовники обіцяють звести вже втретє. Терміни, протягом яких вони мають її звести, втретє переносяться. Члени робочої групи по вивченню ситуації із забудовою впевнені, що за відсутності укріплюючої конструкції у разі сильних дощів будинки над схилом можуть просто посунутися вниз.    

Leave a Comment