Скандал! Міська рада відкрила амбулаторію, яка не має дозволу

Скандал! Міська рада відкрила амбулаторію, яка не має дозволу

Кажуть, що вже подали документи.

Амбулаторія на вулиці Корольова, 46 у Житомирі, яка вже приймає пацієнтів, не отримала декларацію на введення в експлуатацію. Про це стало відомо під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету 21 лютого.

Про те, що даний об’єкт не зданий в експлуатацію, депутати дізналися випадково, коли бюджетна комісія розглядала стан реконструкції чотирьох амбулаторій міста.

«Декларації ще немає. Але ми подали документи вчора (20 лютого – ред., – сказав начальник управління капітального будівництва Олександр Заблоцький.

Така інформація викликала шквал емоцій. Адже декларація про введення об’єкта в експлуатацію є обов’язковою згідно з чинним законодавством.

«Як міська рада збирається впливати на недобросовісних підприємців, якщо вона сама дозволяє собі такі речі. Нікому не дозволено працювати, поки не отримали декларацію про введення об’єкту в експлуатацію!» – обурилася депутат Любов Цимбалюк.

За словами депутата, в амбулаторію приходять пацієнти, діти. Жоден підприємець безкарно таке вчинити не може.

«Матвію Володимировичу! Я пропоную вам закрити двері у поліклініці, довести все до розуму і лише тоді відкривати її. А сьогодні приймати там матерів із дітьми – це, як мінімум, злочин», – звернулася Цимбалюк до профільного заступника міського голови Матвія Хренова.

Члени бюджетної комісії одноголосно проголосували за рекомендацію Любові Цимбалюк закрити амбулаторію до введення її в експлуатацію.

До слова, 29 грудня у Житомирі по вулиці Корольова, 46 відкрили першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Загальна кількість населення, яка підлягає медичному обслуговуванню в амбулаторії, становить приблизно 10 тис. осіб, з них 8 тис. дорослого населення, та 2 тис. дітей.

З міського бюджету у 2016 році на амбулаторію було виділено 1 млн 664 тис. грн.

Нагадаємо, що стало відомо, де у області створять госпітальні округи. На Корбутівці замість ЖЕКу збудують амбулаторію сімейної медицини.

Leave a Comment