Скандал! Оліївська сільрада привітала своїх жителів календарями за 200 тисяч із бюджету

У Оліївській громаді розгорівся справжнісінький скандал через… новорічні подарунки. На новорічні та різдвяні свята жителі громади отримали від сільради… глянцеві календарі із фотографіями депутатів. Про це у мережі Facebook пишуть самі жителі громади.

«Немає слів одні емоції… Приходжу додому і під каліткою бачу пакунок… на пакунку печатка “Оліївська територіальна громада”… Забираю, заходжу додому, відкриваю пакунок…відбирає мову… А знаєте що в середині?) А я зараз розповім: шоколадка, пряник і календар на 2023 рік. КАЛЕНДАР, з фейсами депутатів Оліївської ОТГ (і то не всіх)», ‒ написала на своїй сторінці у Facebook користувачка, підписана як «Iruna Viktorivna».

У коментарях до її посту повідомлення про такі ж «подарунки» надіслали ще кілька користувачів.

За словами жителів громади, окремі депутати стверджують, що новорічні набори та календарі від імені обранців проплачувалися не з бюджетних коштів. На порталі публічних закупівель «Prozorro» та порталі використання публічних коштів «Е-data» відомості про будь-які договори з цього приводу справді відсутні. Однак… Напередодні самого нового року, 28 грудня, в останній «бюджетний» день року з казначейського рахунку Оліївської сільської ради надійшло 2 платіжки на загальну суму у 198 тис. грн на рахунок ТОВ «Континент-Х». Призначення платежу: «послуги з виготовлення та розмiщення iнформаційної продукції (розміщення реклами на календарях, листівках, на упаковках з-пiд цукерок). Договір на виконання цих послуг, згідно платіжних даних, був укладений 16 грудня 2022 року. Тим же числом підписані і обидва акти про виконання робіт.

Щодо фірми… Офіційним власником ТОВ «Континент-Х» є львів’янин Іван Поп. Керівником ‒ житомирянка Руслана Годована. Принаймні, про це свідчить інформація з реєстру фізичних та юридичних осіб. Чи є пані Руслана родичкою «однойменного» депутата облради ‒ достеменно невідомо, але її зв’язок із обранцем від «Пропозиції» очевидний. Руслана Годована є співвласницею ряду поліграфічних фірм Житомира разом із кумом Руслана Годованого Олексієм Євенком. Однією з цих фірм, ТОВ «Бук-Друк» донедавна володів вже згаданий львів’янин Іван Поп. Який поступився своєю власністю вгадайте кому… Правильно, кумові Руслана Годованого.

Ми підготували запит на ім’я секретаря Оліївської сільської ради Бориса Ткаченка щодо згаданих подарунків, платіжок і всього, що з цим пов’язано. Тож очікуйте продовження теми…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *