Смерть на роботі: у Житомирському районі на підприємстві загинув чоловік

Смерть на роботі: у Житомирському районі на підприємстві загинув чоловік

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку.

У селі Довжик Житомирського району 16 липня з працівником ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком. Чоловік загинув під час експлуатації технологічної лінії  для виробництва пінополістерольних блоків та плит із гранул вспінюючого полістерола. Спеціальна комісія завершила розслідування.  Про це повідомили в обласному управлінні Держпраці.

«У цеху по виготовленню пінополістирольних блоків та плит, не побачивши старшого майстра виробничої дільниці, який попередньо зайшов до сушильної камери, працівники підприємства почали завантаження сировини в накопичувальний бункер вспінювача гранул пінополістерола. Під час запуску відповідного механізму працівники почули нехарактерний звук у сушильній камері. Після її відкриття вони виявили потерпілого, якого притиснуло заслінкою до люка вивантаження сировини. Внаслідок дії на його організм підвищеного барометричного тиску в камері, працівник помер на місці події», – йдеться у повідомленні.

Комісія, утворена Управлінням Держпраці у Житомирській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком.

«Під час спеціального розслідування експерти дослідили технологічну лінію для виробництва пінополістирольних блоків та плит із гранул вспінюючого полістирола, придбану за кордоном, та встановили, що обладнання на лінії експлуатується без проведення його експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України. Члени комісії також встановили, що потерпілого допустили до виконання робіт, які не входили до його посадових обов’язків та без проходження ним відповідних інструктажів з охорони праці», – додали в управлінні.

Нагадаємо, на території лікарні у Бердичівському районі стався нещасний випадок.  Спеціальна комісія розслідує нещасний випадок, який трапився з водієм та листоношою Укрпошти.

Leave a Comment