Сорок родин загиблих учасників АТО не платитимуть за газ та світло

У Житомирі 40 родин загиблих учасників АТО, які зареєстровані та проживають в обласному центрі, до кінця поточного року можуть не сплачувати за користування газом та світлом в межах соціальних норм. Списки пільговиків погодили на відповідній комісії 9 серпня. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«У лютому цього року міська рада затвердила Положення (рішення № 76), згідно з яким сім’ям загиблих надавалося право на отримання пільг за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, вивезення твердих побутових відходів. Вже під час липневої сесії депутати додали до вищезгаданого переліку пільги на газо- та електропостачання Відповідне рішення (№ 266) ухвалено під час сесії міської ради 21 липня», – йдеться у повідомленні.

Цій категорії людей надається пільга на сплату за всі вищезазначені послуги за рахунок держбюджету в розмірі 50 %. А місто відтепер компенсує решту 50 %. Кошти на це у сумі 500 тис грн передбачені у міському бюджеті.

«Якщо члени сім’ї загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції зареєстровані за різними адресами, пільга може бути нарахована лише на одне житлове приміщення на вибір заявника», – уточнили у прес-службі.

За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення Вікторії Краснопір, наступного року кошти на забезпечення пільг теж закладатимуть в бюджеті.

Нагадаємо, чотири родини десантників отримали ключі від квартир. Житло отримали майор Олександр Порхун, майор Ігор Герасименко, підполковник Володимир Лагута, старший солдат за контрактом Дмитро Павлюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *