Лісівники Житомирщини для птахів столиці відправили сотню годівниць

Лісівники Житомирщини для птахів столиці відправили сотню годівниць

«Нагодуй птахів узимку».

Лісівники області долучилися до ініційованої Держлісагентством України акції «Нагодуй птахів узимку».  Впродовж двох тижнів разом з вихованцями шкільних лісництв вони майстрували пташині їдальні, а після чого відправили їх до Києва.  Про це повідомила пресслужба Житомирського ОУЛМГ.

Найближчим часом годівнички від лісівників Житомирщини  будуть розвішані не лише в столичних парках та скверах, а й на території нашої області – на подвірях шкіл та садочків, біля адмінбудівель, в міських місцях відпочинку.

«Лісівник у своїй щоденній роботі працює виключно на майбутнє, – Тож крім вирощування лісів маємо виховувати і тих, хто за ними після нас доглядатиме. Сама підгодівля птахів – справа нібито й не зовсім для дорослих, але вчити підростаюче покоління піклуватися про братів менших, а відтак і дбати про навколишнє средовище – це відповідальність кожного, до якої професії ти б не належав, – сказав начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господартава Віктор Сахнюк»

Їдальні для пернатих виготовлені з дотриманням усіх необхідних норм, – запевняють лісівники, – барвники та лаки використані без шкідливих запахів, тож птахам у них буде комфортно.

Leave a Comment