«Спалилися» на однакових граматичних помилках: як депутати з Новограда спотворили результати тендера

«Спалилися» на однакових граматичних помилках: як депутати з Новограда спотворили результати тендера

Седлецький & Ващенко.

Скандально відомі депутати Новоград-Волинської міської ради Олег Ващенко та Роман Седлецький домовилися і спотворили результати тендеру, порушивши законодавство про захист економічної конкуренції. За антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів, територіальне відділення Антимонопольного комітету України обох горе-підприємців оштрафувало на суму у понад 100 тис. грн. Днями у територіальному відділені оприлюднили цікаві деталі справи: «змовники» подали на конкурс усі документи з однаковими граматичними помилками та з однієї IP-адреси.

Ще у листопаді минулого року комунальне підприємство Житомирської міської ради “Житлове виробниче підприємство аварійних робіт” оголосило тендер на придбання автомобіля для перевезення робітників та обладнання. У торгах взяли участь лише два учасники: ФОП Седлецький Р.А. та ФОП Ващенко О.М. Запропонувавши товар лише на 87 грн дешевше від пропозиції конкурента, ФОП Седлецький Р.А став переможцем аукціону і саме у нього житомирське комунальне підприємство придбало автомобіль для перевезення робітників та обладнання вартістю у 449 тис. 913 грн. На цьому б історія мала б завершитися… Але після оприлюднення статті «Вголос.zt» від 21 грудня 2016 року: «Змова бізнес – партнерів: двоє депутатів з Новограда спотворили результати аукціону», депутатами зайнялося територіальне відділення Антимонопольного комітету.

У ході розслідування фахівці відділення підтвердили нашу інформацію – обидва учасники аукціону Седлецький та Ващенко – діючі депутати Новоград-Волинської міської ради, однопартійці («Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»). Крім того, вони є давніми друзями та партнерами по бізнесу. Відповідно до інформації єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб обоє є засновниками та власниками товариств з обмеженою відповідальністю «Пролісок» та «Промінь».

На чому ж погоріли «любі друзі»? Таких промахів в «антимонопольному» назвали майже три десятки. З основного – учасники винайняли людину, яка обом готувала документи для участі в тендері. За цю послугу їй сплатили по 510 грн. Обидва учасники подали тендерні пропозиції в один день. IP-адреса з якої подавали початкову цінову пропозицію, у Ващенка та Седлецького була одна і та ж: 95.132.62.19. Обидва запропонували одну і ту ж марку автомобіля з однаковими технічними характеристиками (на момент подачі документів у Олега Ващенка цього автомобіля у наявності не було). Документи подали ідентичного оформлення, з однаковими граматичними помилками, шрифтом та розміром шрифту, відступами між словами, а також послідовністю слів у тексті. Серед помилок: «кращім» замість «кращим», «варіанту» замість «варіанти», «різни» замість «різні», «малаго підприємництва» замість «малого підприємництва» ітд.


Адміністративна колегія обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала дії обох підприємців під час участі у відкритих торгах порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. За вчинення порушення на ФОП Седлецького Р.А. накладено штраф в розмірі 68 тис. грн та на ФОП Ващенка О.М. у розмірі 49 тис. 675 тис. грн.

Нагадаємо, у Новограді-Волинському скандально відомий депутат Роман Седлецький підторговує з міської радою. Восени цього року через комунальне підприємство «Шляхрембуд» мерія закупила у депутата від БПП «Солідарність» Седлецького пластикові урни для сміття. У розпорядженні редакції «Вголос.zt» є відповідна платіжка від 26 вересня. Відповідно до документа, ФОП Седлецький Роман Анатолійович отримав від КП «Шляхрембуд» 159 тис. 600 грн за пластикові урни.

1 Comment on this Post

  1. Анонімний

    “Воины Света”: ЗВЕРИННЫЕ ПЕДОФИЛЫ-АЙДАРОВЦЫ, ПОКУСИЛИСь НА САМЫХ НЕЗАЩИЩЁНЫХ ДЕТЕЙ НАШЕГО ОБЩЕСТВА, – НА ДЕТДОМОВСКИХ ДЕТЕЙ!!! Их ведь жизнь и так обделила.. Насколько-же надо быть сексуальными неполноценными импотентами и психически безнадёжно тронутым шизофрениками, что-бы совершать такие злодеяния против человечности?!
    Под Счастьем бойцы карательного батальона Айдар насиловали детей из детского дома…
    https://cont.ws/@taksist1964/764151

    Відповіcти

Leave a Comment