Спеціальні осінні тури до Європи!  

Спеціальні осінні тури до Європи!  

Вам допоможе туристичне агенство “TPG”.

Літо вже майже закінчилось, тому час планувати відпочинок на осінь. Адже це чудова пора: прохолодне повітря, пожовкле листя, теплий чай та затишні кав’ярні. Найпопулярнішим містом України восени є Львів. Звичайно, тому що тут панує атмосфера затишку та старого міста.

У Львові немає відчуття тиску мегаполісу за рахунок вузеньких вуличок, відсутності столичних хмарочосів та повільного руху транспорту. Коли гуляєш містом, відчуваєш себе більш вільно, можна вдихнути на повні груди і насолоджуватися атмосферою.

Тут не зустрінеш будівель, вищих за 16 поверхів, вони не висять над тобою, як бездушні коробки і не вганяють у депресію, а місцеві забудовники не просто зводять будинки, а створюють комфортні невеличкі квартали та інфраструктуру, яка є зручною та корисною. 

Якщо Вас цікавлять тури до країн Європи, то з організацією Вам допоможе туристичне агенство “TPG”  тут Ви можете обрати наступні автобусні тури:

  • Стокгольм, Вільнюс,Таллінн, Рига;
  • Амстердам, Брюссель, Люксембург, Прага;
  • Венеція, Флоренція та Неаполь;
  • Краків, Прага, Карлові Вари, Дрезден і Відень;
  • Ніцца, Канни, Монако, Генуя и Венеція.

Та багато інших. Також ви можете підібрати тур індивідуально під ваші побажання та коригувати час та дату відправлення. Такий відпочинок – чудовий варіант подарунку близькій людині. У DISCOUNT SHOP BRO  ви можете обрати будь-який сертифікат на автобусний тур та здивувати свою другу половинку.  

Детальну інформацію про послуги Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/