Спеціально до «Велодня» комунальники у Житомирі відремонтують дорогу

Спеціально до «Велодня» комунальники у Житомирі відремонтують дорогу

Патрульні перекриють вулицю Лятошинського.

Спеціально до «Велодня-2018» 27 травня житомирські комунальники поточно відремонтують вулиці, по яких відбуватиметься рух велосипедистів. Відповідний проектр рішення виконкому оприлюднили на сайті міської ради.

«Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з підвідомчими установами та громадською організацією «ВелоЖитомир» забезпечити проведення 27 травня 2018 року у м. Житомирі спортивного заходу «Велодень-2018», – йдеться у документі.

До проведення заходу залучать також патрульну поліцію. Їм виконком рекомендуватиме виставити пости на перехрестях вулиць, якими рухатиметься колонна велосипедистів та супроводжувати їх спеціальними автомобілями. Вони ж забезпечуватимуть перекриття руху по вулиці Лятошинського.

А ось найбільша відповідальність ляже на плечі житомирських комунальників. Спеціально до заходу вони мають прибрати вулиці, якими їхатимуть велосипедисти та провести поточний ремонт доріг. Крім того, комунальні підприємства мають забезпечити біотуалети та звукопідсилювальну апаратуру.

Нагадаємо, що у 2017 року у «Велодні» взяли участь кілька тисяч житомирян. Як проходив захід у 2016 році — дивіться тут.

Leave a Comment