Спортивні організації захищали свої проекти, щоб отримати грант міського голови

У Житомирській міській раді 15 червня конкурсна комісія визначала, які спортивні організації отримають грант міського голови. Цьогоріч на конкурс заявки подали 19 спортивних організацій, федерацій та клубів.

За словами начальника управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук, у минулому році претендентів було трохи більше 20, а от сума гранту не змінилася – 180 тис. грн.

«Минулого року ми побачили, що дійсно грант працює, спортивні організації придбали багато інвентарю, ці види спорту активізувалися, провели більше змагань, залучили більше і населення, і спортсменів. Сьогодні була конкурентна боротьба, кожна організація захищала свій проект перед конкурсною радою. Переможців визначать колегіально. Скільки їх буде – тут не регламентовано. Залежить від суми, яку просять конкурсанти і від нашого загального обсягу фінансування», – сказала Ірина Ковальчук.

Торік грант міського голови отримали дев’ять організацій.

Як розповіла начальник управління, у нинішньому році проекти переважно присвячені придбанню інвентарю, проведенню змагань, відрядженням на певні змагання або проведенню великих масових заходів.

Зокрема, громадська організація «Футзальний клуб «Інбев-Житомир» для свого проекту з проведення змагань із пляжного футболу визначила 60 тис. грн. Клуб «Золота шпора» для придбання п’яти комплектів для тренувань просив 24 тис. грн. Громадська організація «Спортивний клуб «Сокіл-Житомир» попросила 60 тис. грн для придбання 110 квадратних метрів татамі.

Результати голосування оприлюднять на сайті міської ради після підрахунку голосів.

Нагадаємо, 19 спортивних організацій у Житомирі подали заявки на грант міського голови. 9 спортивних організацій виграли грант на змагання та придбання інвентаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *