“Срібло” та “бронзу” привезли малинські плавці з чемпіонату України

Спортсмени Малинського спортивного клубу “Оазис” у складі збірної Житомирської області привезли “срібну” та “бронзову” нагороди з чемпіонату України з плавання в ластах (підводного спорту), що проходив у Києві. Про це повідомили в управлінні сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

“У перший день змагань майстри спорту Анастасія Сайко та Валентин Салімовський стали бронзовими призерами в змішаній естафеті 4х100 м плавання в біластах разом зі своїми колегами із Києва та Харкова”, – йдеться у повідомленні.

У подальшому Анастасія ще завоювала “срібну” медаль на дистанції 400 м плавання в біластах, яка вперше була включена до програми змагань. Крім того, вона була четвертою на 200 м та п’ятою на 100 м плавання в біластах.

“Серед інших результатів слід відмітити четверте місце Олександри Панченко в змішаній естафеті 4х100 м в біластах та п’яте місце Романа Науменко, Дениса Хованова і Владислава Карамишева в естафеті 4х200 м плавання в ластах, а також шосте місце останнього в підводному плаванні на 400 м”, – розповіли в управлінні.

Таким чином, за підсумками чемпіонату спортсмени-підводники поклали в скарбничку області три медалі та 592 залікові бали по рейтинговій таблиці Мінмолодьспорту України. Така кількість очок є рекордною за шість років виступів у змаганнях вищого рангу, а враховуючи очки за результатами виступу в Кубку України 2017 року з плавання в ластах – то їх вже 864.

Загалом спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис» в цьому році вже завоювали 44 нагороди в змаганнях різного рівня, серед яких 14 “золотих”, 16 “срібних” і 14 “бронзових”, в тому числі одна “срібна” на ІІ етапі Кубка світу, три “срібні” та чотири “бронзові” на чемпіонаті та Кубку України.

Нагадаємо, учасниця Олімпіади Тетяна Рябченко привезла нагороду з чемпіонату України. Спортивну залу відкрили для житомирських поліцейських (ФОТО).

Автор фото: з сайту управління.