Стало відомо, хто ремонтуватиме зруйнований корпус гімназії №3

Зруйнований корпус житомирської гімназії №3 відремонтують бюджетним коштом. На це місто виділило 33 млн 25 тис. 62 грн. Вже в цьому році на ремонт закладу виділять 2 млн. 848 тис. 840 грн. Решту підрядник освоюватиме вже в наступному році. Про це йдеться у документації, розміщеній на порталі публічних торгів “ProZorro”.

Підрядником з реконструкції гімназії №3 є ТОВ “Зодчество ЛТД”. Ця фірма була єдиним конкурентом фірми “РОС” у конкурсі на реконструкцію дитячого садочка №58 на Крошні. Нагадаємо, що переможець торгів — житомирська фірма “РОС” протягом місяця “освоїла” понад 16 млн бюджетних коштів.

Конкурс на визначення підрядника щодо реконструкції гімназії №3 Житомира не проводився. Замовник, а ним виступило управління капітального будівництва Житомирської міської ради, зупинився на переговорній процедурі через форс-мажорну ситуацію та обмеженість термінів. За договором “Зодчество ЛТД” має закінчити роботи до 31 грудня 2017 року.

Згадана фірма тільки цього року виконувала роботи по реконструкції стадіону у селі Станишівці, надавала ремонтні послуги для Житомирського геріатричного пансіонату та утеплювала садочок №42 в обласному центрі.

Нагадаємо, що у червні місяці обвалилася стіна житомирської гімназії №3. Цього року у Житомирі утеплили 15 шкіл та садочків за кошти NEFCO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *