Стало відомо, хто і за скільки зробить Михайлівську

Стало відомо, хто і за скільки зробить Михайлівську

Пішохідну вулицю таки реконструюють до кінця року.

Багатостраждальну вулицю Михайлівську таки зроблять у цьому році: 12 серпня в управлінні капітального будівництва Житомирської міської ради закінчився конкурс на визначення підрядника.

У конкурсі на реконструкцію Михайлівської взяли участь дві житомирські фірми: приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник» та ТОВ “АртХаус”. Обидві вже давно працюють на будівельному ринку. Перша — ПРБФ “Комунальник” — належить житомирянину Миколі Корзуну, який є одним із підрядників по утепленню шкіл та садочків міста. ТОВ “АртХаус” виконувало роботи по капітальному ремонту Будинку культури у Бердичеві та обласного управління національної поліції. Фірма, яка належить житомирянинові Михайлові Лисаку, також виконує роботи по реконструкції стадіону “Полісся”.

У ТОВ “АртХаус” реконструкцію Михайлівської та площі Корольова взялися зробити трохи більше, ніж за три місяці. Обійтися це “щастя” має у 17 млн 464 тис. 848 грн. У той час як “Комунальник” запропонував укластися у трохи більше, ніж чотири місяці і 17 млн 570 тис. 656 грн. бюджетних коштів.

За умовами тендеру, реконструйовані вулиці підрядник має здати до 31 грудня поточного року. Коли саме приступить до виконання робіт переможець конкурсу — у мерії не повідомляють.

Нагадаємо, що на ремонт стадіону “Полісся” з обласного бюджету вже витратили більше 20 мільйонів. У облдержадміністрації показали, як виглядатиме “Полісся” після реконструкції.

Leave a Comment