Стало відомо, хто гратиме у професійній жіночій волейбольній команді області (ФОТО)

Стало відомо, хто гратиме у професійній жіночій волейбольній команді області (ФОТО)

Волейбольний клуб «Полісся» представили 15 грудня.

У Житомирі 15 грудня представили нову волейбольну команду Житомирської області – волейбольний клуб «Полісся». Головний тренер команди – Анатолій Казьмерчук. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Основна частина команди – це спортсменки, які раніше представляли команду вищої ліги “Харків’янка”. У складі команди ВК «Полісся» грають кандидати у майстри спорту Дар’я Будкевич, Марина Лемишова, Валентина Осипчук, Ульяна Котар, Дар’я Жданова. Окремі гравці цієї команди, а саме Дар’я Будкевич, Валентина Осипчук Анастасія Цимбалюк та Марія Трибюк є переможцями студентської ліги й призерами чемпіонату України серед команд вищої ліги. Також у складі команди грає член національної збірної команди України з волейболу у категорії U-17 Ульяна Котар.

«Ми розуміємо всю відповідальність покладену на нас і обіцяємо, що не підведемо та продемонструємо високі результати», – сказала капітан ВК «Полісся» Марина Лемишова.

Вже 15-17 грудня ВК «Полісся» візьме участь у чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд (Перша ліга), що відбудеться у спортивному комплексі ЖНАЕУ. Старт чемпіонату о 17:00 годині.

Leave a Comment