Стало відомо, хто з житомирських управителів отримав «найбільш ласий шматок» будинків

Стало відомо, хто з житомирських управителів отримав «найбільш ласий шматок» будинків

Найкраще віддали «наближеним».

Керуючі компанії, які пов’язані із радником міського голови Житомира Юрієм Антіповим, отримали в управління 298 будинків. Таку інформацію містить перелік будинків, що входять до об’єктів конкурсу з призначення управителів. Цей документ є у розпорядженні редакції «Вголос.Zt».

Згідно із документом, ТОВ «Домком Житомир», яке пов’язують із радником Сухомлина, та КК «Коменерго-Житомир», яким до призначення радником керував Юрій Антіпов, отримали будинки на Богунії та в центрі. Більшість будівель мають від 5 до 15 поверхів і близько сотні квартир.

Трохи менше від фірм радника отримає новостворене ТОВ «Управляюча компанія «Полісся». Воно обслуговуватиме 220 будинків.

КВЖРЕП №5, яким керує син депутата міської ради Андрій Кучик, отримав в управління 138 будинків у різних частинах міста. Кількість квартир у будинках різна, від 1 до 160. Ще одне комунальне підприємство — ВЖРЕП №9 — керуватиме у 98 будинках.

ПП «ВЖРЕП №4» депутата міськради Володимира Тичини пощастило менше. Підприємству віддали 39 будинків на Крошні, 9 із яких лише мають понад 5 поверхів. Решта будинків мають від 1 до 2 поверхів і до 16 квартир.

Фірма члена виконкому Світлани Півоварової, ПП «ВЖРЕП №8» обслуговуватиме 67 будинків у центрі міста. Вони мають різні поверховість і кількість квартир.

Нагадаємо, що голова асоціації ОСББ «Жито-Мир» Ігор Скоропад розкритикував процедуру обрання управителів будинків. Будинками Житомира керуватимуть радник Сухомлина, син депутата і член виконкому.

Leave a Comment