Стало відомо, коли у парку Гагаріна розпочнеться весняно-літній сезон

Стало відомо, коли у парку Гагаріна розпочнеться весняно-літній сезон

Атракціони, торгівельні точки з їжею та напоями.

У Житомирі 8 та 9 квітня офіційно відкривається весняно-літній сезон у парку ім. Ю. Гагаріна. У ці дні запускаються атракціони, починають працювати торгівельні точки з їжею та напоями. Про це повідомила прес-служба міської ради.
«Щосуботи та щонеділі ми плануємо проведення різноманітних концертів, розважальних програм, які будуть цікаві, як дітям, так і дорослим. Звертаємося до благодійних фондів, громадських та комерційних організацій взяти участь у культурній програмі для житомирян. Важливо аби кожен міг знайти собі заняття чи розвагу до душі – чи то сім’я з дітьми, чи закохана пара, чи компанія підлітків», – розповіла начальник управління культури Ніна Рябенко.
Спектр заходів доволі широкий – туристичні маршрути, спортивні ігри та розваги, майстер-класи, виступи музичних та театральних колективів просто неба, заняття йогою, англійською чи навіть просто відпочинок на свіжому повітрі.
Нагадаємо, житомиряни просять владу провести косметичний ремонт літака Ту-104, що у парку. Колективне звернення має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Leave a Comment