Стало відомо, кому і на скільки підвищать пенсії

Стало відомо, кому і на скільки підвищать пенсії

Відбувається осучаснення пенсійних виплат.

З березня в Україні проводитимуть перерахунок та осучаснення пенсійних виплат. Так понад 300 тисяч, або 82% пенсіонерів Житомирської області можуть розраховувати на підвищення пенсії. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. 

“За попередньою інформацією перерахунок пенсії з 1 березня 2019 року проведуть для 315 тис. пенсіонерів, що становить 82% від їх загальної кількості (382,8 тис.). Середній розмір підвищення виплат очікується в сумі 162 грн. На ці цілі спрямують додатково понад 51 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, з 1 березня відбуватиметься осучаснення та автоматичний перерахунок пенсійних виплат. За інформацією Кабінету Міністрів України, у результаті осучаснення розмір пенсій зросте на 17-20%. Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що починаючи з цього року, пенсії будуть перераховуватися щорічно в автоматичному режимі.

Нагадаємо, що за інформацією Головного управління пенсійного фонду України в Житомирській області, середній розмір пенсії на Житомирщині становить 2 тис. 311 грн 97 коп. Кожен четвертий пенсіонер області працює.

Leave a Comment