Стало відомо, куди можна здати відпрацьовані лампи, батарейки та інше сміття (ПЕРЕЛІК АДРЕС)

Стало відомо, куди можна здати відпрацьовані лампи, батарейки та інше сміття (ПЕРЕЛІК АДРЕС)

Приймають також метал, папір і пластик.

У рамках урбаністично-культурного заходу «Майстерня міста» студенти Житомирського державного технологічного університету поширили листівки з переліком адрес, куди у Житомирі здавати вторинну сировину – відпрацьовані лампи, батарейки, непотрібні метал, пластик і папір. Про це повідомила прес-служба університету.

«Викладачі та студенти кафедри екології гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету на майданчику перед «Жовтнем» провели презентацію проекту «Друге життя старих речей». Розпочали  презентацію з семінару-дискусії «Чисте місто», – йдеться у повідомленні.

Після семінару влаштували майстер-клас, під час якого студенти-екологи продемонстрували, що навіть не потрібні в господарстві речі, не обов’язково є сміттям.

perelik_adres

Пункт збору відпрацьованих батарейок створено і на базі Житомирського державного технологічного університету.

«Відтепер студенти, співробітники університету та й просто мешканці Житомира можуть залишити елементи живлення, які відпрацювали свій строк, у спеціально призначеному контейнері, що встановлено в холі першого поверху університету. Всі зібрані батарейки будуть передані спеціалізованій організації на подальшу утилізацію», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, житомирське сміття будуть розкладати на молекули американці. На Олевщині ентузіасти почали розчищати річку Уборть.

Leave a Comment