Стало відомо, скільки кредитних коштів Житомирська міськрада отримає на тролейбуси

Стало відомо, скільки кредитних коштів Житомирська міськрада отримає на тролейбуси

Опублікували проект рішення.

Житомирська міська рада на найближчій сесії затвердить кредитний договір із Європейським банком реконструкції та розвитку на придбання тролейбусів. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Згідно з умовами кредитного договору, отримати від ЄБРР місто має 12 млн євро. З них 10 млн євро складатиме позика, а ще 2 млн — безповоротний грант. Ще мільйон євро мають виділити з міського бюджету.

В проєкті кредитного договору між міською радою та Європейським банком реконструкції прописали також на що мають витрачатися отримані гроші. Так, 9,8 млн євро мають сплатити за нові низько-підлогові тролейбуси та запчастини до них. 200 тис. євро витратять на обладнання для мийки, діагностичне обладнання та устаткування для техогляду. На будівництво нових підстанцій та контактних мереж піде 2 млн євро. Для ремонту та модернізації депо, контактних мереж та капітально-відновлювальних робіт тролейбусів передбачать 1 млн євро.

Нагадаємо, що житомирська мерія дозволила комунальній аптеці взяти мільйонний кредит. У квітні оголосили тендер на придбання 49 низько-підлогових тролейбусів за кредитні кошти.

Leave a Comment