Стало відомо, скільки Малин та Баранівка витратили на свої дні міста

Стало відомо, скільки Малин та Баранівка витратили на свої дні міста

Хто святкував з розмахом?

День кожного міста в Україні завжди святкувався з неабияким розмахом. Нещодавно свої дні міста відзначили районні центри Малин та Баранівка. Це задоволення кожному з міст обійшлося у зовсім різні суми.

Святкування Дня Малина почалося зі скандалу. Відзначення головного для міста дня співпало із днем похорону загиблого учасника АТО, виходця з Малина – Олександра Гулькевича. Після закидів з цього приводу міська рада Малина вирішила змінити формат свята і зробила його патріотично-спортивним. При населенні у майже 27 тис. на відзначення Дня Малина місто витратило не мало не багато — 42,5 тис. грн. Зокрема, 40 тис. із цих коштів витратили на оренду сцени. Принаймні, так свідчить інформація із відкритих джерел — порталу публічних закупівель “E-data”.

Удвічі менша за населенням Баранівка цьогоріч відзначила свій день із неабияким розмахом. Витратили 196 тис. 959 грн. Можливо, фінансові апетити Малина були б не меншими, якби не загибель героя. Згідно із витратами Баранівської міської ради, у цей день були і концерт, і відзначення нагородами.

Нагадаємо, що День Житомира святкували три дні. Артистів, які брали участь у концертній програмі, годували у ресторані дружини міського голови.

Leave a Comment