Стало відомо, скільки на себе можуть витратити з бюджету посадовці мерії Житомира

Стало відомо, скільки на себе можуть витратити з бюджету посадовці мерії Житомира

Найбільше дозволять міському голові.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин може придбати службовий автомобіль за 600 тис. грн, заступники — за 400 тис. грн. Про це йдеться у проекті рішення сесії, оприлюдненому на сайті міськради. У ньому йдеться про граничні суми витрат посадовців міськради.

Згідно із документом, автомобіль за 400 тис. грн з бюджету можуть собі дозволити також керівники комунальних установ і організацій міста.

На придбання мобільного телефона та телефонні розмови з бюджету посадовці міськради можуть дозволити відповідно по 1,5 тис. грн.

Комп’ютери, необхідні для роботи чиновників, з бюджету оплатять, якщо їх вартість не первищуватиме 23-27 тис. грн, залежно від того стаціонарний це комп’ютер чи ноутбук.

При купівлі комплекту меблів для кабінету міський голова може розраховувати на 50 тис. грн бюджетних коштів. Його підлеглі, залежно від рангу, від 25 до 40 тис. грн. Для комфортного самопочуття вони можуть собі також дозволити придбати на 25 тис. грн теле- радіо- та відеоапаратуру. Гранична вартість фотоапарату та коплектуючих — 65 тис. грн.

Нагадаємо, що VIP-посадовцям Новограда-Волинського заборонили купувати авто, дорожчі за 600 тис. грн. Від травня 2017 року Житомисрька обласна рада обмежила витрати своїх комунальних установ.

Leave a Comment