Стало відомо, скільки обходиться утримання однієї дитини у садочках Бердичева

Стало відомо, скільки обходиться утримання однієї дитини у садочках Бердичева

 Найбільше коштів йде на зарплату.

Середня вартість утримання однієї дитини в дошкільних навчальних закладах міста Бердичева становить майже 1 тис. 500 грн на рік. Майже уся сума йде на заробітну плату персоналу. Про це на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомили в управлінні освіти і науки Бердичівської міської ради.

«Середня вартість утримання однієї дитини в ДНЗ на рік – 1 тис. 471 грн 95 коп. У тому числі на харчування – 180 грн 2 коп., заробітну плату – 1 тис. 124 грн 92 коп., комунальні послуги – 147 грн 98 коп., тощо – 19 грн 3 коп.», – йдеться у повідомленні.

До слова, у Бердичеві проживають 2 тис. 923 дитини віком від 3 до 6 років. Дитячі садочки міста, яких тут функціонує 13, розраховані на 2 тис. 358 місць. У міській раді стверджують, що черги в дитячий садок немає, але й вільні місця теж відсутні. Для задоволення освітніх потреб дітей дошкільного віку місто потребує ще один ДНЗ в районі Червоної гори. На даний час ведуться будівельні роботи дитячого садка на 200 місць, що по вулиці Братів Міхеєвих.

Нагадаємо, у Радомишльській міській раді не знають, скільки садочків та дітей дошкільного віку в місті. А у черзі до садочків Житомира майже 700 дітей.

Leave a Comment