Стало відомо, скільки самогубців стрибнули з підвісного моста у Житомирі

Протягом останніх 2,5 років з житомирського підвісного мосту, що у парку Гагаріна, стрибнули 14 самогубців. Про це «Вголос.zt» повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області.

Відповідно до аналізу, який провели поліцейські, найпоширенішими причинами є сварки з рідними, ревнощі, образа, невиліковна хвороба, зловживання алкоголем та інші негаразди в особистому і сімейному житті. Ймовірно, міст притягує самогубців через свою висоту, яка сягає понад 40 метрів.

Щоб запобігти трагедії, на “мосту-вбивці” встановили камери відеоспостереження, завдяки яким кілька людей все ж пощастило врятувати. Але, на жаль, у більшості випадках камери лише фіксували трагедію. У минулому році міській раді заговорили й про необхідність встановлення на мосту стаціонарного поста охорони. Але за реалізацію ідеї так ніхто і не взявся. Поки у Житомирі шукають відповіді на питання про «суїцидальну популярність» мосту і як з цим боротися, за кордоном приймають практичні рішення.

Міст “Золоті ворота”, що в Сан-Франциско, відомий тим, що з нього кинулися у воду понад півтори тисячі людей. Весною цього року там розпочали роботу з встановлення сітки від самогубців. До цього на мості було організоване посилене патрулювання і попереджено кілька десятків самогубств. Багато з врятованих стверджували, що «навіжена думка» прийшла їм у голову буквально в останню хвилину.

Славу «моста самогубців» здобув і Нусельський міст, що у Празі. За весь час з мосту стрибнули від 200 до 300 чоловік. Тамтешня влада встановила на мосту вигнуті назовні перила, змащені спеціальним розчином. При спробі вчинити самогубство, людина «скочується» назад на міст.

Нагадаємо, з підвісного мосту у парку Гагаріна стрибнув 18-річний хлопець. Трагедія сталася 13 червня. А 14 липня стрибнув з підвісного мосту  26-річний житель Житомирського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *