Стало відомо, скільки заробляють VIP-чиновники Овруцької міської ради

У серпні всі працівники Овруцької міської ради, окрім міського голови Івана Коруда, отримали премії в розмірі окладу з нагоди дня міста. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» повідомив сам міський голова. Зазначені суми – це кошти, які посадовці міськради після відрахувань отримали на руки.

Червнева зарплата міського голови склала 14 тис. 490 грн. Липнева та серпнева відповідно 12 тис. 634 грн та 13 тис. 557 грн. Матеріальну допомогу у 2017 році Іван Коруд не отримував.

Заступник голови Наталія Рибинська найбільшу зарплату — 12 тис. 721 грн — отримала у серпні. У червні та липні вона одержала відповідно 11 тис. 684 грн та 8 тис. 857 грн. Ще понад 17 тис. грн їй дали у вигляді матеріальної допомоги.

Секретарю Овруцької міської ради Максиму Чичирку у серпні заплатили 10 тис. 920 грн. За червень-липень він заробив 8 тис. 103 грн та 7 тис. 179 грн. Матеріальна допомога склала понад 12 тис. грн.

У серпні всі працівники міської ради, окрім міського голови, отримали премії в розмірі окладу з нагоди Дня міста Овруч.

Нагадаємо, що міський голова Радомишля у липні отримав понад 40 тис. грн зарплати. У заступника прокурора Житомирської області Війтовича зарплата більша, ніж у Генерального прокурора Луценка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *