Стало відомо, скільки жителів області офіційно є власниками зброї

У Житомирській області проживають понад два десятки тисяч власників мисливської вогнепальної зброї та майже п’ять тисяч власників спеціальних засобів. Про це «Вголос.zt» повідомили в Головному управління Національної поліції в Житомирській області.

Лише за перше півріччя цього року майже тисяча жителів області зареєстрували свою зброю.

«Відповідно до бази даних автоматизованого обліку органів поліції на території Житомирської області проживають 21 тис. 148 власників мисливської вогнепальної зброї та 4 тис. 867 власників спеціальних засобів. На обліку Національної поліції у 2015 році зареєстровано 2 тис. 8 власників мисливської вогнепальної зброї, у 2016 році – 2 тис. 290 власників та за перше півріччя 2017 року – 941 власник зброї», – йдеться у повідомленні.

До слова, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 червня 1992 року № 2471-ХІІ “Про право власності на окремі види майна” громадяни України, які досягли 21-річного віку, можуть набувати право власності на придбану з відповідного дозволу, наданого органами внутрішніх справ, вогнепальну гладкоствольну мисливську зброю, а які досягли 25-річного віку – вогнепальну мисливську нарізну зброю (мисливські карабіни, гвинтівки, комбіновану зброю з нарізними стволами). Придбання громадянами бойової короткоствольної зброї законодавством України не передбачено.

Нагадаємо,  шокуюча статистика: зґвалтування, вбивства, крадіжки, грабежі в області. У ГУНП відмовилися надати інформацію, хто із керівників має статус учасника бойових дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *