Стало відомо, які з житомирських будинків визнали аварійними (АДРЕСИ)

У Житомирі чверть сотні будинків визнали аварійними. Про це «Вголос.zt» повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук. У більшості випадках будівлі 1917 року забудови.

«У житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста нараховуються 25 будинків, які визнані аварійними. В деяких будинках визнані аварійними лише окремі квартири. В зазначених будинках зареєстровано 189 чоловік», – пояснив Ткачук.

За його словами, капітальний ремонт житлового фонду проводиться в залежності від можливостей міського бюджету та виділення коштів на зазначені цілі. Цьогоріч замовлено проведення технічного обстеження аварійного будинку №6, що по вулиці Великій Бердичівській, з подальшим виготовленням проектної документації на проведення капітального ремонту його конструктивних елементів. З минулого року будинок перебуває на балансі ОСББ «Соборний квартал».

Нагадаємо, що аварійний корпус Житомирського міського колегіуму почала «відвойовувати» природа. Житомирська міська рада виділить 2 млн грн на аварійні балкони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *