Стало відомо, яким буде у майбутньому кінотеатр «Жовтень»

Стало відомо, яким буде у майбутньому кінотеатр «Жовтень»

Журі визначило переможця.

У міській раді 1 листопада відбулося засідання журі, яке підбило підсумки другого туру конкурсу на найкращу концепцію трансформації кінотеатру «Жовтень» в арт-центр міста Житомира. Відкритий конкурс було оголошено 7 липня, а з 10 по 21 жовтня проводилося голосування за найбільш привабливі, на думку житомирян, проекти. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Ідея конкурсу полягала в тому, щоб перетворити застарілу будівлю кінотеатру «Жовтень» в громадський багатофункціональний центр сучасного формату, щоб цей об’єкт став центром культурного дозвілля житомирян, талановитих митців кіно і театрального мистецтва, художнього слова і громадських ініціатив, де можна було б проводити виставки і приймати гостей з інших міст України та світу», – прокоментував заступник міського голови і голова журі Матвій Хренов.

Найбільшу підтримку містян отримало чотири проекти, які і було винесено на розгляд журі. Ними стали роботи № 040 (творчий дизайн-колектив «EDS»), яка набрала 175 голосів, № 030 (автори Крижановський, Арутонян, Поляков, Малишенко) – 93 голоси, № 010 (автори Товмасян, Марченко, Локшина) – 68 голосів та № 020 (автор Микитенко) – 58 голосів.

1061335213_big

«Найбільшу кількість балів, за оцінкою журі, набрала робота № 030, друге місце посіла концепція під № 040, третє місце журі вирішило розділити порівну між роботами № 010 та № 020», – повідомили у прес-службі.

Довідково. Існуючий кінотеатр «Жовтень» розміщений  на майдані ім. С.П. Корольова, побудований по типовому архітектурному проекту в 70-х роках. На даний час будівля морально застаріла та не виконує функцій кінотеатру. Більша частина приміщень використовується не за призначенням.

Нагадаємо, стало відомо, яким буде пам’ятник Героям Небесної Сотні. Ймовірно, що він з’явиться вже у 2017 році після реконструкції майдану ім. С. П. Корольова.

Автор фото: з сайту міської ради.

Leave a Comment