Студенти агроуніверситету привезли до Житомира чемпіонські звання

Два студенти Житомирського національного агроекологічного університету стали чемпіонами України. Золоті медалі спортсмени виборювали у двох різних видах спорту – кікбоксингу та пауерліфтингу. Про це повідомила прес-служба університету.

У Кривому Розі на чемпіонаті України серед юніорів з пауерліфтингу, який завершився 17 квітня, найкращий результат у ваговій категорії до 105 кг показав студент факультету ветеринарної медицини Андрій Муравський.

«У сумі триборства Андрій показав результат – 595 кг. Присідання зі штангою на плечах – 210 кг, жим штанги лежачи – 155 кг і станова тяга штанги – 230 кг», – йдеться у повідомленні.

Тижнем раніше у Броварах Київської області фінішував чемпіонат України з кікбоксингу (версія WAKO) серед юніорів. У ваговій категорії до 75 кг здобув перемогу та став чемпіоном України студент агрономічного факультету Єгор Фролов.

Крім цього, Єгор цьогоріч став переможцем Всеукраїнського турніру з кікбоксингу серед юніорів, присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні, та виграв відкритий чемпіонаті Вінницької області серед дорослих.

Нагадаємо, у суботу МФК «Житомир» гратиме у І турі чемпіонату України серед аматорів.