Студенти університету імені Франка посіли призові місця у чемпіонаті України зі спортивного туризму

Студенти університету імені Франка посіли призові місця у чемпіонаті України зі спортивного туризму

Привезли командне ІІІ місце та І в особистому заліку.

У селі Буковці Верхошанського району Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України зі спортивного туризму — лижний туризм. Вид програми — «Смуга перешкод», особисто-командні змагання, дистанція ІV класу. Лижники Житомирського державного університету ім. І. Франка здобули перемогу у цих змаганнях. Про це повідомила прес-служба університету.

“Житомирська область взяла участь у змаганнях з лижного туризму вперше. До складу збірної команди ЖДУ імені Івана Франка увійшли студенти факультету фізичного виховання і спорту Денис Константинов, Володимир Лавренюк, Тамара Бондарчук, Олег Соловей, Катерина Харченко та студент Київського інституту фізичної культури та спорту Віктор Нікітюк. Тренер збірної — викладач ЖДУ імені Івана Франка, майстер спорту зі спортивного туризму Леонід Левчук”, — йдеться у повідомленні.

За результатами змагань, збірна команда ЖДУ імені Івана Франка посіла командне ІІІ місце. В особистому заліку І місце та звання чемпіона України серед чоловіків на дистанції «Смуга перешкод» зі спортивного лижного туризму отримав студент четвертого курсу факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка, кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму Денис Константинов.

У чемпіонаті України взяли участь збірні команди Чернівецької, Житомирської, Івано-Франківської, Волинської областей.

Нагадаємо, у Житомирі змагалися спортсмени-початківці з дзюдо. 9 спортивних організацій виграли грант на змагання та придбання інвентаря.

Автор фото: з сайту ЖДУ ім. І. Франка.

Leave a Comment