Студенти ЖНАЕУ з лісівниками садили ліс

Студенти ЖНАЕУ з лісівниками садили ліс

Акція.

Студентський актив Житомирського національного агроекологічного університету разом з працівниками Житомирського лісництва ДП “Пулинський лісгосп АПК” провели акцію «Посади дерево». Про цe повідомила прeс-служба унівeрситeту. Зокрема, студенти висаджували саджанці на одній із ділянок, яка знаходиться у підпорядкуванні підприємства площею 1,6 га.

«Ми – студенти агроекологічного університету, розуміємо, що лісові ресурси є вичерпними і в той же час дуже важливими для людини, адже це основне джерело кисню на планеті. Попереду травневі свята і гарна погода сприяє тому, що у всіх виникає бажання виїхати за місто, провести час на свіжому повітрі, але мало хто замислюється над тим, що потрібно берегти природу, її ресурси. Тому виникла ідея провести акцію з метою формування екологічної культури у студентської молоді, відновлення лісових ресурсів та збереження природи» – пояснив студент ЖНАЕУ Іван Дем’янчук.

До слова, 11 квітня на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбулась дискусійна панель «Зелене місто: клімат та урбаністика». Проректор ЖНАЕУ з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук розповів про екологічні проекти та ініціативи, до яких долучається Житомирський агроуніверситет – влаштовують Дні довкілля, проводять благоустрій на території ВНЗ, Ботсаду та прилеглих ділянках, прибирають береги річок від сміття, висаджують ліс, декоративну зелень та фруктові дерева, збирають пластикові кришечки у рамках проекту «Шлях додому» на підтримку воїнів АТО, беруть участь у загальноміській толоці та проводять власні заходи екологічного спрямування.

Leave a Comment