Створення інтернет-магазину – в чому переваги

Продавати свої товари та послуги можливо за допомогою всесвітньої мережі. Для цього потрібно створити окремий ресурс – інтернет-магазин. Будь-яка компанія чи приватна особа може створити торговий майданчик, розміщати там інформацію про товар, особливості, ціни, гарантії. Завдяки таким ресурсам є можливість для виробників підвищити продажі в кілька разів, збільшити обсяг товарообороту, покращити власний імідж, успішно розвиватися.

Основні види

Класифікувати подібні сайти можна за різними характеристиками, зокрема, за бізнесовою моделлю. За цим показником бувають наступні види торгових площадок:

  • Окремий онлайн-магазин. Він працює так само як і в офлайні, але має деякі відмінності, наприклад, не потребує великих інвестицій, продавець знаходиться в себе вдома, спілкується з клієнтами онлайн. Створення інтернет-магазину https://itua.com.ua/shops займає небагато часу, він швидко починає функціонувати і приносити бажаний прибуток
  • Сумісництво онлайн-продажів з офлайновими. Так буває, коли у власника вже є звичайний магазин, та він бажає розширити свої можливості. Тоді бізнес функціонує так само, як і звичайний, з набором певного персоналу – адміністратора, бухгалтера і т.п.
  • Аутсорсинг. В такому випадку власник не займається нічим, окрім організаційних питань. Зберігає товар, пакує, доставляє, приймає інша компанія. Однак прибуток власник отримує не малій – десь близько 70% від продажів.
  • Дропшипінг. В магазині немає товарів, власник займається перепродажем чиєїсь продукції. При цьому виробник отримує від нього замовлення і відправляє покупцю, або власнику як покупцю, залежить від умов договору.

Особливість інтернет-магазинів полягає в тому, що спілкування з покупцями відбувається в інтернеті. Продажі відбуваються дистанційно, причому таким чином можливо реалізувати досить багато різноманітного товару чи одного виду, але більше партій.

Основні плюси

Серед переваг інтернет-магазинів додатково варто зазначити:

  • відсутність орендної плати,
  • швидкість запуску проекту,
  • свобода переміщення продавця, він може знаходитись будь-де,
  • можливість максимально розширити географію бізнесу,
  • збільшення продажів, прибутків і обороту.

До того ж, для відкриття магазину онлайн не потрібно різних дозволів та ліцензій, його не перевіряють спеціальні служби, на кшталт пожежників.

Щоб торговий майданчик працював ефективно, його створенням мають займатися професіонали, наприклад, компанія “ITUA”. Тоді можливо швидко відчути всі переваги інтернет-торгівлі, створити надійний та успішний бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *