Суд обрав запобіжні заходи 5 особам, які причетні до жорстокого побиття 17-річної жительки Малина

Суд обрав запобіжні заходи 5 особам, які причетні до жорстокого побиття 17-річної жительки Малина

Двом – тримання під вартою, трьом – домашній арешт.

Усім п’ятьом особам, підозрюваним у жорстокому побитті 17-річної малинчанки, яка від одержаних травм 24 жовтня померла у лікарні, суд обрав запобіжні заходи. Зокрема, двом – тримання під вартою, трьом – домашній арешт. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«У ході досудового розслідування встановлено додаткові факти, зокрема, п’яту особу, причетну до побиття неповнолітньої. На даний час усім п’ятьом особам, підозрюваним у скоєнні тяжкого злочину, ухвалою суду обрано запобіжні заходи, зокрема, двом – тримання під вартою, трьом – домашній арешт. Також, у зв’язку із смертю потерпілої, дії підозрюваних перекваліфіковано за статтями Кримінального кодексу України, якими передбачено суворіше покарання за вчинений злочин. Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень неповнолітній та залишення її у небезпечному для життя стані, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 121 та ч. 3 ст. 135, ч. 3 ст. 136 КК України. Санкція найсуворішої із статей – ч.2 ст. 121 КК України – передбачає покарання від 7 до 10 років позбавлення волі», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Вголос.zt», у Малині група осіб жорстоко, аж до втрати свідомості, побила неповнолітню дівчину та залишила потерпілу серед ночі у небезпечному для життя стані. Від отриманих травм дівчина, яку жорстоко побили знайомі через борг, померла у лікарні.

Leave a Comment