Суд у справі мера Звягеля перенесли через повітряну тривогу

Засідання апеляційного суду у справі мера Звягеля Миколи Боровця перенесли на 17 січня 2023 року. Таке рішення прийняла головуюча суддя Олена Кузнєцова.

Минуле засідання відбулося 13 грудня та було перенесене на 21 грудня для того, щоб суддя змогла ознайомитися з матеріалами справи суду першої інстанції. Раніше сторона захисту попросила викликати у якості свідка колишню співробітницю Звягельської міської ради та працівницю виборчого штабу Миколи Боровця Анастасію Бартницьку.

Під час допиту свідка у суді пролунала тривога, тож всі учасники процесу були змушені спуститися до укриття. Після відбою тривоги судове засідання продовжилося. Однак вже за кілька хвилин сигнал тривоги пролунав знову. Як наслідок ‒ суддя Кузнєцова оголосила перерву у судовому засіданні до 17 січня 2023 року.

Довідково. Міського голову Звягеля Миколу Боровця за позовом НАЗК було визнано винним у допущенні конфлікту інтересів. Як встановили в аґенції, він не тільки працевлаштував у мерії співробітницю свого виборчого штабу, а й виплачував їй премії. Його оштрафували та позбавили права обіймати посади в органах місцевого самоврядування на півроку. Саме це рішення нині і оскаржує Боровець в пеляційному суді.

Нагадаємо, що судове засідання у справі мера Звягеля Миколи Боровця відбулося напередодні сесії міської ради. Одне з попередніх судових засідань було перенесене через свата Боровця, який є суддею Житомирського апеляційного суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *