Суд виніс вирок солдату-дезертиру з Житомирського району

Суд виніс вирок солдату-дезертиру з Житомирського району

Тепер він проведе рік в дисциплінарному батальйоні.

Солдата, який самовільно залишив місце служби, засудили до одного року тримання в дисциплінарному батальйоні. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України 24 липня.

Засуджений, ще в липні 2016 року, в умовах особливого періоду, самовільно  залишив місце розташування військової частини та ухилявся від проходження військової служби впродовж 9 місяців.

«Житомирським районним судом Житомира за пропозицією обвинувача – прокурора військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України – солдата, який самовільно залишив місце служби, засуджено до одного року тримання в дисциплінарному батальйоні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що курсанти Національної академії Служби безпеки України упродовж двох років проводили пошукові роботи у Березанському лісі на Київщині та в селах Раковичах й Гуті-Забілоцькій Радомишльського району. Курсанти спільно з представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» знайшла рештки 55 воїнів Другої світової війни, особисті речі загиблих, фрагменти бронетехніки й уламки зброї.

Leave a Comment