Суд зарахавував на користь держави півмільйона застави внесеної за підозрюваного в організації вбиства

Суд зарахавував на користь держави півмільйона застави внесеної за підозрюваного в організації вбиства

Мова йде про замах на вбивство у Житомирському районі.

За клопотанням прокуратури Житомирщини у дохід держави звернуто понад півмільйона гривень застави, внесеної за 44-річного жителя м. Нікополя, підозрюваного в організації вчинення замаху на умисне вбивство свого знайомого, із застосуванням вогнепальної зброї, скоєного у липні минулого року поблизу села Оліївка Житомирського району. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. 11, ч. 2 ст. 115 КК України (організація вчинення замаху на умисне вбивство, вчинене на замовлення).

“19 червня клопотання, подане прокуратурою Житомирської області про стягнення внесеної за підозрюваного застави у розмірі 501 381 грн у дохід держави, розглянуто Корольовським районним судом м. Житомира.

Ухвалою слідчого судді Корольовського районного суду м. Житомира  клопотання прокуратури області задоволено, у дохід держави звернуто усю суму застави, внесеної 22 листопада 2018 дружиною підозрюваного у скоєнні злочину”, – йдеться у повідомленні. 

До слова, у ході досудового розслідування 21 грудня 2018 ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира підозрюваному продовжено строк тримання під вартою із внесенням грошової застави. У зв’язку із внесенням грошової застави, особу звільнено з-під варти та покладено відповідні обов’язки.

Однак, підозрюваний порушив накладені судом обмеження та взяті на себе зобов’язання щодо дотримання вимог закону та ухвали суду, на виклики слідчого не з’являвся, про місце свого перебування орган досудового розслідування не інформував, що свідчить про його намагання уникнути кримінальної відповідальності.

У зв’язку з цим, 01.02.2019 особу оголошено у розшук та 24.05.2019 затримано правоохоронцями.

Наразі досудове розслідування, яке проводить СУ ГУНП в області, триває, затриманий перебуває під вартою.

Leave a Comment