Судили жительку області, яка на кілька днів залишила голодних дітей у зачиненому будинку

Червоноармійський районний суд виніс вирок 26-річній жительці Пулинського району, яка залишила трьох малолітніх дітей взимку без їжі та зачиненими у будинку без опалення. Про це повідомила прокуратура області.

«Мати трьох малолітніх дітей, віком 3, 6 та 8 років, залишивши їх на свого чоловіка, поїхала одержувати соціальну виплату на дітей до іншого села. Одержавши гроші, не поспішила додому, а пішла до знайомих, а потім – до родичів. Не став перейматися турботою про малолітніх дітей і чоловік. Зачинивши їх у семиградусний лютневий мороз у будинку без опалення та їжі, того ж дня вирушив за дружиною до родичів, де спільно гостювали декілька днів», – йдеться у повідомленні.

За матеріалами судового слідства, у хаті, де залишилися замкнені діти, були «олія і крупа, хліба не було… відсутність постелі, посуду, холод, бруд». За таких умов вони перебували майже дві доби, аж поки сусіди не забили на сполох та викликали представників сільської ради, які відімкнули будинок. Унаслідок такого «піклування» та переохолодження малолітні діти захворіли та потрапили лікарні.

За позовом органу опіки та піклування Пулинської райдержадміністрації, рішенням суду дітей відібрано у матері, без позбавлення її батьківських прав. На даний час усі вони перебувають у комунальній установі обласної ради – центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Червоноармійський районний суд 26-річну жінку визнав винною у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч.1 ст. 135 (залишення у небезпеці) КК України та призначив покарання – один рік позбавлення волі з іспитовим строком на один рік.

Нагадаємо, у одній із столичних квартир силоміць тримали 16-річну жительку Житомирської області, яка приїхала до Києва працювати нянею. Дівчинку били, силоміць поїли алкоголем і змушували займатися проституцією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *