Судитимуть адвокатесу, яка «гарантувала» підозрюваному уникнення тюрми за винагороду

Адвокатеса, яка за 30 тис. доларів США «гарантувала» підозрюваному уникнення в’язниці, постане перед судом. Державне бюро розслідувань завершило розслідування злочину. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«Восени 2023 року чоловік звернувся до юристки за правовою допомогою. Він був підозрюваним у справі через незаконне викачування нафти з трубопроводів. Йому могло загрожувати від 3 до 8 років позбавлення волі, проте юристка натякнула, що може гарантувати фігуранту уникнення ув’язнення. За 30 тис. доларів США вона обіцяла залучити власні зв’язки в поліції та вирішити питання у справі, зокрема, змінити кваліфікацію», – розповіли у ДБР.

Як з’ясувалося, жодних зв’язків у поліції адвокатеса не мала. Усю суму вона планувала привласнити і виграти справу у законний спосіб. Таким чином, чоловік навіть не зрозумів би, що його ошукали.

Правоохоронці затримали жінку під час одержання обумовленої суми. Вона обвинувачується у шахрайстві у великих розмірах та підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище. За це, згідно із чинним законодавством, вона може отримати до 8 років тюрми.