Судитимуть голову тендерного комітету райвідділу освіти. Через її недбалість “переплатили” 1,2 млн грн за комп’ютери для школи

Судитимуть голову тендерного комітету райвідділу освіти. Через її недбалість “переплатили” 1,2 млн грн за комп’ютери для школи

Новоград-Волинська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт.

На Житомирщині голову тендерного комітету райвідділу освіти обвинувачують у службовій недбалості, яка призвела до завищення ціни на 1,2 млн грн при закупівлі компютерів. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

“За версією слідства, голова тендерного комітету, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими функціями, не використала об’єктивну можливість щодо ініціювання на засіданнях тендерного комітету питання відміни процедури закупівлі через невідповідність тендерної документації Закону України «Про публічні закупівлі». Також нею не було вивчено цінові пропозиції для визначення оптимальної вартості комп’ютерного обладнання, яке закуплялося для загальноосвітньої школи. Унаслідок таких дій на закупівлю 45 одиниць комп’ютерної техніки для школи переможцю торгів було безпідставно перераховано із бюджету 1,2 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Також у прокуратурі кажуть, що тендерним комітетом районного відділу освіти із приватним підприємцем міста Києва, як переможцем конкурсних торгів, протягом 2016 та 2017 років було укладено два договори на постачання 23 комп’ютерів та 22 ноутбуків для школи на загальну суму 3,1 млн грн.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови тендерного комітету відділу освіти одного з районів, за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам).

Нагадаємо, справу про зловживання заступницею Сухомлина під час тендеру спрямували до суду. Держаудитслужба виявила порушення у проведенні тендеру Житомирським ТТУ.

Leave a Comment