Сухомлин хоче вшанувати пам’ять німецьких солдатів

Відвідати німецьке кладовище у селі Зарічани Житомирського району у передмісті Житомира має намір Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Таку ініціативу міський голова озвучив під час засідання виконкому.

«Оскільки нині цей день зветься Днем пам’яті та примирення, було би непогано відвідати німецьке кладовище у Зарічанах. Я часто відвідую всі кладовища у місті та поряд і бачу, що згаданий цвинтар мало хто відвідує. А така ініціатива справді свідчила би про примирення», – сказав Сергій Сухомлин.

За словами очільника міста, під час поїздки у Німеччину він був свідком, як німецька бабуся клала квіти до могили радянського солдата.

«Її син загинув у війні під Курськом. Старенька сказала, що може там хтось покладе квіти до могили її сина», – розповів міський голова.

Такій ініціативі, переконаний Сухомлин, не стануть на заваді і, м’яко кажучи, його натягнуті відносини із головою Житомирської районної ради Сергієм Крутієм. Останній досить різко відреагував на бажання мера Житомира розширити місто за рахунок земель району.

Не зважаючи на конфлікт, очільник міста має провести згадану акцію у День пам’яті та примирення, 8 травня, спільно із владою Житомирського району.

Нагадаємо, що 15 лютого представники влади міста та області вшанували пам’ять учасників бойових дій на території іноземних держав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *