Сухомлин не підписав рішення про мораторій на підвищення тарифів житлово-комунальних послуг, – депутат

Сухомлин не підписав рішення про мораторій на підвищення тарифів житлово-комунальних послуг, – депутат

З часу прийняття рішення минуло два тижні.

Депутати міської ради два тижні тому прийняли рішення про мораторій на підвищення тарифів житлово-комунальних послуг. Але міський голова Сергій Сухомлин досі не підписав рішення. Про це «Вголос.zt» повідомила депутат міської ради Любов Цимбалюк.

За її словами, це грубе порушення Закону України «Про місцеве самоврядування» та Регламенту Житомирської міської ради.

сессія (63 из 87)«Депутати 14 липня прийняли рішення «Про звернення до Президента та Верховної Ради України» та «Про встановлення мораторію на введення в дію з 1 липня підвищених цін та тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в м. Житомирі». Цим документом встановлюється мораторій на підвищення тарифів  з 1 липня 2016 року та забороняється за невчасне сплачення послуг нараховувати пеню. Міський голова досі не підписав, а міська рада не оприлюднила рішення. Це грубе порушення не лише законодавства, але й зневага до депутатів та житомирян», – сказала Цимбалюк.

За словами депутата, дотримання регламенту повинна була проконтролювати секретар міської ради Наталія Чиж. Але вона цього не зробила. Тому Любов Цимбалюк направила у міську раду звернення, у яких просить Сергія Сухомлина та Наталію Чиж пояснити, з яких саме причин рішення міської ради не підписали та не оприлюднили.

Як відомо, Київська міська рада теж наклала мораторій на підвищення з 1 липня тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві. Крім того, 13 липня депутати міськради Дніпра прийняли рішення з 1 серпня на рік заборонити вводити підвищені тарифи на послуги житлово-комунальної сфери. У середині липня Львівська міськрада оголосила підвищення тарифів неконституційним. Геннадій Зубко розкритикував мораторій місцевих рад на підвищення тарифів.

заява цимбалюк з

Нагадаємо, депутати Житомирської міської ради прийняли звернення щодо неприпустимості проведення виборів на тимчасово окупованій території. Голосування відбулося на позачерговій сесії міської ради 14 липня (це рішення теж не підписане міським головою).

Leave a Comment