Сухомлин визнав, що львівська фірма, яка ремонтує тротуари, порушила умови тендеру

За незадовільну якість капітального ремонту тротуарів на центральних вулицях Житомира, яким займається львівська будівельна фірма, міська рада застосує до останньої штрафні санкції. Про це під час брифінгу заявив голова міської ради Сергій Сухомлин.

За його словами, питання щодо низької якості робіт з укладання тротуарної плитки порушували вже неодноразово, а фірмі, яка виконує будівельні роботи, були поставлені конкретні терміни виконання. Тож у разі недотримання умов договору до підрядника будуть застосовані штрафні санкції.

Представникам компанії, яка перемогла у тендері, були озвучені чіткі вимоги та умови щодо виконання робіт. Тиждень тому, під час спільної наради з підрядником, було заявлено, що протягом тижня вони “закриють” усі розриті тротуари. Проте обіцянки до цього часу  не виконані. Ми поставили умову – доки фірма-підрядник не закінчить ремонт розритих тротуарів, демонтувати нові вони не почнуть. З боку підрядної організації є систематичні порушення умов тендеру. Ми це визнаємо. Є якість виконання робіт, яку контролює технічний нагляд та громадськість. Тому, якщо недоліки не будуть ліквідовані – будуть застосовані штрафні санкції. Такі ж санкції будуть застосовуватися за порушення строків виконання”, – сказав Сергій Сухомлин.

Щодо штрафних санкцій, то міська рада не хоче грошової компенсації від підрядника. Натомість вимагає якісного виконання будівельних робіт. Зокрема, та тротуарна плитка, яка покладена неякісно – буде перекладатися по-новому, уже за рахунок підрядника.

Підрядник повинен буде переробити неякісні ділянки викладеної тротуарної плитки. Це і буде фінасове покарання. Адже він вимушений буде витратити і фінансові ресурси, і зарплатню працівникам, і роботу техніки для виправлення неякісної роботи. За порушення терміну виконання робіт також є фінансові санкції, але зараз я не готовий назвати конкретну суму”, – пояснив голова міської ради.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському розібрали тротуарну плитку біля Чорнобильського знака, бо міська рада не заплатила за виконані роботи підприємцю Володимиру Герусу. Інформацію про те, чи дійсно міська рада не розрахувалася з підприємцем – у міській раді не підтвердили, але й і не спростували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *